۱83 عنوان کتاب به مجموعه کتابخانه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اضافه شد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ ۱۱:۱۱ | تعداد بازدید: 30

کارشناس مسئول اطلاع رسانی پزشکی و منابع اطلاعاتی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از افزوده شدن 183 عنوان کتاب در راستای غنی سازی کتابخانه این دانشگاه به منابع علمی روزآمد و توسعه منابع آموزشی در رشته ی پزشکی خبر داد .

دکتر سید رضا خطیبی گفت: با توجه به گسترش دانش در حوزه ی سلامت ، سازماندهي منابع اطلاعاتي از مهمترين فعالیت‌هاي هر کتابخانه به شمار مي‌رود و در این راستا دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، 138 عنوان کتاب به زبان فارسی و 45 عنوان کتاب به زبان لاتین در زمینه های مختلف فیزیولوژی، ایمنی شناسی، بافت شناسی ، اصول جراحی، اصول ژنتیک، اصول شیمی بالینی، اصول طب داخلی ، آناتومی بالینی ، ایمونوبیولوژی ، بیماری های انگلی، بیوشیمی بالینی، روانپزشکی و  ... به کتابخانه ی این دانشگاه افزوده نموده است .

وی خاطر نشان کرد :  بهره گيرى از جديدترين منابع علمى برای دانشجویان، فراهم آوردن امكانات لازم براى مطالعه و پژوهش هاى علمى دانش پژوهان از رسالت های دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه است و با توجه به اینکه در حوزه سلامت به طور مداوم شاهد انتشار روزافزون منابع علمی می باشیم، روز آمد سازی اطلاعات مربوط به آخرین دستاوردهای علمی در این حیطه بسیار حائز اهمیت است.